OEM

custom design

Společnost DevCom má rozsáhlé zkušenosti s vývojem "embedded" produktů na zakázku, které se týkají různých platforem. Jsou to především platformy Qualcomm, NXP (Freescale), Marvell, TI, čipové sady Broadcom a další mikroprocesory. Segmentové pokrytí zahrnuje různá odvětví včetně automobilového, dopravního, leteckého, lékařského, průmyslového a odvětví komfortní elektroniky.

DevCom poskytuje služby i v oblasti "embedded" designu a jde mnohdy ještě dál. Nasloucháme požadavkům zákazníka, zohledňujeme jeho přání a potřeby, dokážeme poradit a ušít řešení na míru. Tímto způsobem je zajištěno, že celkové náklady na produkt jsou v souladu s udržitelností projektu na trhu. My věříme, že naše inovace činí váš svět více úspěšný.

Mezi hlavní vývojové a dodavatelské činnosti patří:
- systémy řízení průmyslových procesů, terminály
- vizualizace a HMI
- Vývoj HW a SW pro jednočipové mikroprocesory Microchip, procesory Motorola 68k a CPU Power PC, ARM
- procesory FreeScale MCF5282, MCF5213, MCF5329 a MPC5200, MPC880, MPC555
- Design a aplikace Lattice / Xilinx / Microsemi
- PCB Design v Orcadu, výroba PCB
- Vývoj softwaru pro operační systémy Linux a Windows
- Grafické rozhraní SiliconMotion SM722 a SM502
- Prototypová a batch výroba, výroba systémů na zakázku

DO160 / DO178 schopnost softwarového softwaru pro letecké systémy
Máme dlouholeté znalosti a zkušenosti s leteckými systémy DO-254, DO-178B, DO-178C a DO-160, a proto je společnost DevCom jediním z mála licencovaných poskytovatelů řešení kritické avioniky pro komerční, obchodní, vojenské a UAV programy. Většina práce se týká podpory ruských a evropsko-amerických systémů v souladu s FAA a EASA, které řeší potřeby globálních leteckých společností v oblasti hardwaru, softwaru a systémového inženýrství. Poskytujeme také služby v oblasti mechaniky leteckých systémů a servis. 

lun 1794as08AS05

Kompaktní PCI design
Společnost DevCom je globálním poskytovatelem výpočetních systémů a komponentů průmyslové třídy, vyrábí standardní, zakázkové a poloprofesionální návrhy pro konvergovanou komunikaci, průmyslové řízení a vojenské aplikace. Patří mezi ně architektury Compact PCIe, PCIe, PCI / ISA a VME. Nabízíme služby, design a výrobu nejvyšší kvality a on-time dodávky.  

                 20161011 095006                                                   20170213 104008

VHDL Design
Náš rozmanitý FPGA tým vám přináší široké odborné znalosti v oblasti vývoje FPGA, a to hlavně v oblasetch jako jsou video, vysokorychlostní paměťové rozhraní, PCIe, pokročilý vývoj algoritmů a vestavěné softwarové služby.

PCB Orcadu Design
Nabízíme služby designu smíšených hardwarových desek pro vestavěný mikroprocesor, mikrokontrolér, DSP a všechna programovatelná zařízení. Vývoj zahrnuje vícevrstvé rozložení desek plošných spojů, integrita signálu a výkonu a další požadované analýzy. Náš tým má zkušenosti s komplexními projekty, dokáže udělat návrh tak, aby byly výrobky kompaktní, rychlejší, spolehlivější, efektivnější a hospodárnější. Pomáháme našim klientům prokázat koncepci vytvářením prototypů ve velmi krátkém čase.

Design a jeho varianty:
- Architektura a Design
- Výběr komponent
- Design Review a Consulting
- Digitální vzory
- FPGA Design
- Návrh prototypu
- Mixed Signal Design
- Design displeje a kamer
- Bezdrátový Design
- Design obvodů s bateriemi
- "Embedded mikroprocesorový design
- Board Bringup
- Vysokorychlostní rozhraní
- Testování a validace

 Mezi hlavní zakázkové výrobní aktivity patří:
- dodávka kompletně sestavených desek plošných spojů podle dokumentace
- použití bezolovnatých technologií
- použití pájecí pasty
- montážní deska PCB
- sušení PCB a součástí před montáží
- oboustranná montáž z rozměru součásti 0402 do BGA, rozteč 0,3 mm
-manual prototyping, SMD a THT komponenty
- doplňování desek plošných spojů v topné peci s rekuperací horkého vzduchu
- výroba kovových rovin pro tisk pájecí pasty
- mechanické a ruční pájení komponentů olova
- DPS ošetření

Výroba a výzkum:

Servisní stanice ZM-R6200 Rework Station

 zmrework

Servisní stanice ZM-R6200 je určena pro náročné výměny SMD, včetně CCGA, QFN, CSP, LGA a BGA s velmi jemnými roztečemi. Stanice má k dispozici až 3 nezávislá topná tělesa. Pomocí horkého vzduchu proudícího z horní a dolní trysky a díky velkému IR spodnímu ohřevu je zabráněno deformaci desek plošných spojů během přetavování. Stanice má nastavitelný teplotní profil, přesně tak jak vyžaduje řízený proces pájení SMD. Zařízení je vybaveno vakuovou pipetou, výměna QFP s jemnými roztečemi je bezpečná a snadná. Přesný optický zarovnávací systém umožňuje dosáhnout přesnost osazování až ±0,01 mm. Maximální velikost DPS je 410 × 370 mm. Stanice umožňuje pracovat s pouzdry o velikosti 1 × 1 mm až 80 × 80 mm.