DevCom předává hlavní cenu na AMJ 2018

Ve dnech 22. a 23. února 2018 se konal 24. ročník celostátní odborné soutěže AUTOMECHANIK JUNIOR 2018 - REGIONÁLNÍ KOLO - PRAHA pro obor Mechanik opravář motorových vozidel. Tento ročník pořádala Střední průmyslová škola dopravní, a.s. ve spolupráci s autorizovaným servisem vozidel Škoda Auto Brejla a spoelčností DevCom s. r. o., hlavním sponzorem a výrobcem automobilové diagnostiky.

Ve třech částech regionální soutěže soutěžilo 10 vybraných žáků z pěti škol. První částí byla odborná přednáška firmy VOITH na téma automatické převodovky s následujícím testem. Druhá část byla věnována poznávání součástí vozidel, kterou připravily jednotlivé školy. Zde soutěžící určovali 25 součástí vozidel uspořádaných do pěti odborných bloků. Celá soutěž proběhla v duchu Fair Play a byla potvrzena vrchním rozhodčím delegovaným zřizovatelem SPŠD, a.s. - Dopravním podnikem Hl. m. Prahy. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo v reprezentačních prostorách servisu za účasti ředitele pořádající školy, zástupců z vedení jednotlivých škol a také sponzora hlavní ceny pro vítěze soutěže a to OBD diagnostickou jednotku TROODON PC INERFACE, společnosti DevCom s. r. o.

Bylo pro nás velmi důležité být partnerem a sponzorem této prestižní soutěže, kde jsme mohli sdílet naše technologie a zkušenosti s budoucími profesionály v oboru a podpořit dlouholetou odbornost pražských škol," řekl Ing. Luboš Jelínek, jednatel společnosti DevCom s. r. o.

Zdroj: https://www.technickytydenik.cz/rubriky/denni-zpravodajstvi/devcom-predava-hlavni-cenu-na-amj-2018_43814.html