Design

OEM1

Společnost DevCom s. r. o. má rozsáhlé zkušenosti s vývojem "embedded" produktů na zakázku, které se týkají různých platforem. Jsou to především platformy QualcommNXP (Freescale), MarvellTIMicrosemi a čipové sady Broadcom včetně dalších mikroprocesorů. Řešení nabízíme i v oblastech RUGGEDSFF, VME, VPX a CompactPCI® Serial. Chceme se do budoucna věnovat spíše specializaci, která využívá řešení NXP QorlQ® a ARM platformy QorIQ® Layerscape LS10xx a platforemy TSN Ethernet Switching on Broadcom® RoboSwitch. Naše zkušenost s cPCI sahá přes 15 let do minulosti a zahrnuje vývoj HW, vývoj BSP a sériovou i zakázkovou OEM výrobu.

Segmentové pokrytí zahrnuje široké spektrum odvětví k niímž bezesporu patří: AutomotiveLetectvíDopravaZdravotnictvíPrůmysl 4.0RobotikaAIIoTTelematikaDomácnostEnergetika a Zemědělství.

DevCom s. r. o. poskytuje služby v oblasti "embedded" designu přes 20 let a při jednání se zákazníkem vychází z těchto cenných letitých zkušeností. Jsme schopni naslouchat požadavkům zákazníka, zohledňujeme jeho přání a potřeby, dokážeme poradit a ušít řešení na míru. Náš odborný tým a jeho "assesment" zajistí, že celkové náklady na produkt jsou v souladu s udržitelností projektu na trhu.

                           TABLET ŠEDÝ DRŽÁK.433             TABLET ŠEDÝ DRŽÁK.435                     

Mezi hlavní vývojové a dodavatelské činnosti patří:
• Systémy řízení průmyslových procesů, terminály
• Vizualizace a HMI
• Vývoj HW a SW pro jednočipové mikroprocesory Microchip, procesory Motorola 68k a CPU PowerPC, ARM, Broadcom® RoboSwitch™
• Procesory NXP FreeScale MCF5282, MCF5213, MCF5329 a MPC5200, MPC880, MPC555, NXP QorlQ® T1024NXP QorlQ® T1040
• Design a aplikace Lattice / Xilinx / Microsemi FPGA PolarFire™
• PCB Design v Orcadu, výroba PCB
• Vývoj softwaru pro operační systémy Linux a Windows včetně aplikací pro Android a IOS
• Grafické rozhraní SiliconMotion SM722 a SM502
• Prototypová a batch výroba, výroba systémů na zakázku

6

DO160 / DO178 schopnost softwarového softwaru pro letecké systémy
Máme dlouholeté znalosti a zkušenosti s leteckými systémy DO-254, DO-178B, DO-178C a DO-160, a proto je společnost DevCom s. r. o. jediním z mála licencovaných poskytovatelů řešení kritické avioniky pro komerční, obchodní, vojenské a UAV programy. Většina práce se týká podpory ruských a evropsko-amerických systémů v souladu s FAA a EASA, které řeší potřeby globálních leteckých společností v oblasti hardwaru, softwaru a systémového inženýrství. Poskytujeme také služby v oblasti mechaniky leteckých systémů a servis. 

lun 1794 as08 AS05

Návrhy desek plošných spojů
Realizace návrhu desek plošných spojů (DPS) probíhá dle předchozí konzultace na základě výkresu, schématu, typu požadovaných součástek a ostatních požadavků zákazníka. Tyto návrhy realizují pracovníci se zkušenostmi jak z oblasti digitální, tak i analogové techniky. Vlastní návrh včetně obvodového schématu zapojení se realizuje na PC pomocí návrhového programu Alegro/Orcad Po dohodě jsme schopni konverzí také z jiných systémů.

Obřezaná IMG 20180306 170606138                       obřezaná 20170914 082912

CompactPCI® Design
Společnost DevCom je globálním poskytovatelem výpočetních systémů a komponentů průmyslové třídy, vyrábí standardní, zakázkové a poloprofesionální návrhy pro konvergovanou komunikaci, průmyslové řízení a vojenské aplikace. Patří mezi ně architektury Compact PCIe, PCI / ISA. Nabízíme služby, design a výrobu nejvyšší kvality a on-time dodávky.  

obřezaná IMG 20190204 111023943                     CST021 C02 N03 3xSFP F

VHDL Design
Náš rozmanitý FPGA tým vám přináší široké odborné znalosti v oblasti vývoje FPGA, a to hlavně v oblasetch jako jsou video, vysokorychlostní paměťové rozhraní, PCIe, pokročilý vývoj algoritmů a vestavěné softwarové služby.

vhdl

PCB Orcadu Design
Nabízíme služby designu smíšených hardwarových desek pro vestavěný mikroprocesor, mikrokontrolér, DSP a všechna programovatelná zařízení. Vývoj zahrnuje vícevrstvé rozložení desek plošných spojů, integrita signálu a výkonu a další požadované analýzy. Náš tým má zkušenosti s komplexními projekty, dokáže udělat návrh tak, aby byly výrobky kompaktní, rychlejší, spolehlivější, efektivnější a hospodárnější. Pomáháme našim klientům prokázat koncepci vytvářením prototypů ve velmi krátkém čase.

Orcad PCB


Kompletní HW /SW Architektura a Designová řešení
Po odborné konzultaci s našim vývojovým týmem příkročíme k digitálním vzorům, výběru nejvhodnějších komponentů, designu hradlového pole FPGA, k návrhu prototypu a ke konkrétnimu typu designu: Mixed Signal DesignDisplay a Camera DesignWireless DesignBattery circuits DesignEmbedded Microprocessor Design, Board Bringup DesignHigh-speed Interface Design

orcad sh