CAN BUS Analýza

DevCom s. r. o. se zaměřuje na analýzu komunikačních protokolů, na interní zpracování dat sběrnice CAN, interpretaci a vizualizaci získaných informací a vyhledávání sporadických chyb a latencí. Disponujeme přístupem k rozsáhlé databázi současných výrobců a modelů vozidel s neustále rostoucím rozsahem diagnostických dat. Díky tomu můžeme provádět tu nejpodrobnější analýzu informačních toků rychle a efektivně.

CAN BUS diagram

DevCom má také rozsáhlé praktické zkušenosti s re-engineeringem, zužitkovává více jak 20 leté zkušenosti z výzkumu komunikace s vozidly, s ECU protokoly a SW procesy. Pro účely výzkumu máme k dispozici přístup ke zkušebním vozidlům většiny evropských, amerických i asijských výrobců.

DevCom s. r. o. má dlouhodobé zkušenosti s komunikačními protokoly EOBD-II, ISO 9141, ISO 9141-2, ISO 14230-1, ISO 15765-4,SAE J2480, SAE J1850 VPW, SAE J1850 PWM, SAE J1939, DPDU, RS 1210, MQTT, CAN, VAN a K-Line. Veškeré naše procesy vývoje, engineeringu a získávání dat jsou v souladu se směrnicí kvality ISO 9001.


Řešení

  • Telematika pro automotive aftermarket
  • Analýza dat ze sběrnice CAN
  • HW poradenství a benchmarking
  • Testování diagnostických vrstev
  • CAN bus komunikace v aplikacích na platformě Android