DevCom

Služby

Vývoj a výroba elektroniky na zakázku

DevCom s. r. o. nabízí svým zákazníkům veškeré služby spojené s dodávkou řídicí, automatizační a komunikační techniky v odvětvích: Automotive, Letectví, Doprava, Zdravotnictví, Průmysl 4.0, Robotika, AI, IoT, Telematika, Domácnost, Energetika a Zemědělství. 


Uplatnění našich výrobků je prakticky ve všech technologiích a procesech s potřebou něco říditregulovatovládatzískávat data a informace, zejména v oblastech řízení jednoúčelových strojů, dále v energeticeteplárenstvívodohospodářstvívzduchotechniceautomobilovém průmyslu, automatizaci technologických procesů a výrobních linek.

Při nabídce a dodávce řídícího systému vycházíme důsledně z požadavků zákazníka a z požadavku řízeného procesu. Proto jsou součástí našich služeb konzultace, které umožní zákazníkovi ve vhodné fázi projektu zvolit požadované parametry řídícího systému tak, aby dosáhl nejlepšího poměru výkonu a ceny.

Hlavní aktivity společnosti DevCom s. r. o. jsou realizovány formou dodávek „na klíč“ nebo formou subdodávek pro renomované firmy (generální dodavatele).


RTCA logo final

Naše výroba je certifikovaná podle normy ISO 9001:2015 a EASA (Part 21 G). Jsme členy  RTCA.org Alliance a naše přístroje splňují i přísné normy MIL-STD.


Nezávazná poptávka

Zvolte libovolný počet možností z nabídky.