WebSLIDE_CUT_automotive

DevCom

Automotive

Vlastní výrobky DevCom

Dlouhodobě se věnujeme výrobě diagnostických přístrojů a produktů zaměřených na oblast telematiky, fleet managementu a dalších. Dále nabízíme výrobu interaktivních výukových panelů pro střední školy a odborná učiliště.


Diagnostický software

Plánujete pořídit diagnostiku TSPro nebo Troodon a chcete zjistit, jaké vozy jsou podporovány? Nebo chcete jen zjistit, zda máte ve vašem přístroji aktuální verzi diagnostického software? V sekci Diagnostický software najdete kompletní informace o podporovaných značkách a modelech vozidel včetně informací o aktuálních verzích diagnostik pro dané značky.

Přejít do sekce Diagnostický software


Podpora

Potřebujete provést aktualizaci vaší diagnostiky nebo hledáte umístění OBD zásuvky ve vašem vozidle? V sekci Podpora najdete všechny potřebné informace a soubory ke stažení pro diagnostiky TSPro a Troodon.

Přejít do sekce Podpora


Vývoj a další služby

Naše společnost má rozsáhlé praktické zkušenosti s re-engineeringem, zužitkovává více jak 20 let zkušeností z výzkumu komunikace s vozidly, s ECU protokoly a SW procesy. I díky tomu můžeme poskytovat rozsáhlé služby v oblasti CAN BUS analýzy.

CAN BUS Analýza a další služby