Diagnostické přístroje

Hlavním produktem v této kategorii je samostatný diagnostický přístroj TS Pro. Na českém trhu existuje již od roku 1995 a velmi dobře slouží automobilovému aftermarketu. Dále pak nabízíme diagnostický interface Troodon, pro diagnostiku s pomocí osobního počítače.

Jedná se o české výrobky se snadným ovládáním a s podporou v českém jazyce. Ve všech našich diagnostických přístrojích se skloubí velké schopnosti v malém, snadno ovladatelném přístroji. Jednou z hlavních předností je možnost komunikovat přímo s výrobcem. K diagnostikám je možné si dokoupit příslušenství, například modul osciloskopu do diagnostiky TS Pro nebo kabelové redukce pro specifické diagnostické zásuvky různých výrobců.

Každý zákazník si může „sestavit“ diagnostickou sadu přesně podle svých představ včetně výběru softwaru pro jednotlivé výrobce automobilů, motocyklů, nákladních vozidel, autobusů, zemědělských strojů a další techniky. Všechny diagnostické sady jsou prodávány v transportním kufru, do kterého se vejde veškeré příslušenství. TS Pro díky tomu můžete mít vždy po ruce.

Produkty z kategorie Diagnostické přístroje

 • TS Pro Color

  Sériová a paralelní autodiagnostika v češtině. Cílem přístroje je doplnit a rozšířit funkce o nové možnosti, které současná automobilová diagnostika vyžaduje a zároveň zachovat výhody původního přístroje TS Pro, tedy hlavně kompaktní rozměry, jednoduché ovládání a možnost použití zcela samostatně.

  Více informací
 • Troodon PC Interface

  V moderní době, ve světě počítačů a notebooků je OBD Troodon ideální partner pro profesionální autoservis ale i pro soukromé využití. Tento komunikační modul otevírá možnosti plné sériové diagnostiky vozidla, všech řídících jednotek a funkcí, očekávat. Description Rozsáhlý diagnostický software

  Více informací
 • TS Pro

  Po úspěchu TS02-diagnostik přichází DevCom s novým modernizovaným přístrojem pro diagnostiku automobilů. Přístroj spojuje výhody přenosného přístroje, jako např. TS02-diagnostik a osobního počítače. Navazuje na trend současné doby - využívat k diagnostice osobních počítačů či notebooků. Osobní počítač nabízí příjemné uživatelské

  Více informací
 • 1

Automotive novinky

 • All
 • Akce
 • Aktualizace
 • Sleva
load more hold SHIFT key to load all load all

Máte dotaz nebo chcete diagnostiku objednat?

Rádi Vám poradíme a pomůžeme, stačí vyplnit a odeslat formulář níže.

Pokud preferujete kontakt telefonem, uveďte vaše telefonní číslo a my se vám ozveme. Provozní doba telefonní podpory je v pracovní dny 8:30 - 16:30.