Diagnostické přístroje

Ať už sháníte diagnostiku pro soukromou dílnu, autorizovaný servis, nebo specifickou flotilu vozidel, přístroje od společnosti DevCom jsou tu pro Vás. České diagnostiky TSPro a Troodon nabízí jedinečnou možnost přizpůsobit podporu a funkce potřebám každého zákazníka. Diagnostiky nabízíme ve formě rozhraní pro připojení k PC, nebo i jako zcela samostatně fungující přístroje.

Při vývoji našich diagnostik klademe důraz na snadnou ovladatelnost a uživatelskou přívětivost. Samozřejmostí je pro nás dlouhodobá podpora – pro všechny přístroje vychází pravidelné aktualizace, které jsou zcela nepovinné a pokud se rozhodnete jich nevyužít, stávající licence vám zůstává aktivní navždy. Veškeré aktualizace je také možné dokoupit zpětně za jednotnou cenu.

Servisní diagnostika

Resetování servisních intervalů a další pokročilé funkce

Rozsáhlá databáze

Výběr z více než 75 značek a 1600 modelů vozidel.

Uživatelská podpora

Kompletní čeština, záruka a servis v ČR (Praha)

Diagnostiky na míru

Od diagnostik pro jednotlivé značky a koncerny až po rozsáhlé sady pro všechny osobní a nákladní automobily, autobusy, motocykly a další stroje. Naše nabídka se vždy přizpůsobuje potřebám zákazníka.

Každý zákazník si může sestavit diagnostickou sadu přesně podle svých potřeb, vybrat si jednotlivé podporované značky značky a funkce, nebo si zakoupit jednu z nabízených diagnostických sad. K dispozici jsou různá příslušenství a kabelové redukce. Diagnostiky řady TSPro lze také vybavit volitelným modulem osciloskopu.

Všechny naše přístroje jsou navrženy a vyrobeny v ČR, což nám umožňuje poskytnout Vám tu nejlepší možnou spolehlivost a dlouhodobou podporu.

Pokročilá diagnostika

Diagnostické skenovací nástroje DevCom disponují vlastní rozsáhlou diagnostickou databází pro více než 75 automobilových značek a 1650 modelů různých vozidel. Hlavní důraz je kladen na řídicí jednotky benzinových a naftových motorů, ABS, airbagy a veškeré komfortní systémy. Mezi dostupné funkce patří například resetování servisních intervalů, kódování ECU, regenerace DPF, programování klíčů, přizpůsobení automatické převodovky a mnoho dalších. Databáze se neustále rozšiřuje pravidelnými aktualizacemi.

Úplný seznam našich diagnostických přístrojů naleznete níže. Další informace o integrovaném diagnostickém softwaru a podpoře značek naleznete zde.


Kde zakoupit?

Kompletní nabídku diagnostik TSPro a Troodon najdete na našem eshopu eobd.cz. Dotazy k diagnostikám Vám rádi zodpovíme na emailu diagnostika@devcom.cz nebo telefonicky na čísle +420284860938. Ozvat se nám můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře níže.


Produkty z kategorie Diagnostické přístroje

 • TSPro 10 Tablet

  Moderní multiznačková diagnostika Odolný diagnostický tablet Více než 75 značek a 1600 podporovaných vozidel Diagnostika přes OBD i moderní Ethernet DoIP Nepovinné aktualizace Kompletně v češtině Nejnovější generace diagnostických přístrojů řady TSPro. Cílem při návrhu nového přístroje bylo vylepšit naše

  Více informací
 • Troodon OBD

  Univerzální diagnostické rozhraní OBD pro všechny typy vozidel. Tento komunikační modul otevírá možnosti úplné sériové diagnostiky vozidla, lze jej použít pro přístup ke každé řídicí jednotce ve vozidle a provádět všechny pokročilé diagnostické funkce. Nové rozhraní lze připojit k jakémukoli

  Více informací
 • TSPro Color

  Sériová a paralelní autodiagnostika v češtině. Cílem přístroje je doplnit a rozšířit funkce o nové možnosti, které současná automobilová diagnostika vyžaduje a zároveň zachovat výhody původního přístroje TSPro, tedy hlavně kompaktní rozměry, jednoduché ovládání a možnost použití zcela samostatně. Hlavní

  Více informací
 • Troodon PC Interface

  V moderní době diagnostiky prostřednictvím počítačů je OBD Troodon ideálním partnerem pro profesionální autoservisy i soukromé využití. Tento komunikační modul otevírá možnosti plnohodnotné sériové diagnostiky vozidla včetně všech řídících jednotek a funkcí. Rozsáhlý diagnostický software umožňuje sériovou diagnostiku řídících jednotek

  Více informací
 • TSPro

  Po úspěchu TS02-diagnostik přichází DevCom s novým modernizovaným přístrojem pro diagnostiku automobilů. Přístroj spojuje výhody přenosného přístroje, jako např. TS02-diagnostik a osobního počítače. Navazuje na trend současné doby - využívat k diagnostice osobních počítačů či notebooků. Osobní počítač nabízí příjemné uživatelské

  Více informací
 • 1