Diagnostické panely

• Panely jsou plně funkčí a dokáží simulovat reálnou funkci vozidla.
• Panel obsahuje několik řídících systémů vozidla, s kterými je možno komunikovat, tj. načítat paměť závad, sledovat parametry a stavy jednotlivých systémů nebo testovat akční členy.
• Panel je osazen velkým množstvím měřících bodů, kde je možné sledovat jednotlivé elektrické signály buď pomocí multimetru nebo osciloskopu.
• Možnost simulace závad jednotlivých komponentů vozidla.
• Panely slouží pro teoretickou výuku základů sériové i paralelní diagnostiky a jsou velmi vhodnou pomůckou při výuce budoucích autoelektrikářů a automechaniků.

Pro střední škloly a odborná učiliště nabízíme kompletní výbavu autotronické dílny nebo laboratoře ve složení výukových panelů včetně předního a zadního krytu, diagnostického tabletu TS PRO TABLET, diagnostické jednotky TS PRO COLOR a komunikační PC rozhraní k výukovému panelu TROODON PC INETRFACE CP 18, CP 18 žákovský a výukový software, kurzy seriové a paralelní duiagnostiky na portálu MOODLE, CP 18 CAN BUS rozhraní a simulátor chyb včetně aktualizovaného softwaru na osobní automobily, motocykly, trucks/bus a další stavební nebo zemědělské stroje. Vždy záleží na rozsahu projektu a podmínkách výběrového řízení. Na všechny produkty poskytujeme záruku a záruční servis po dobu 10 let.

benzin transparen webtransparent

audi webdieselWEB

 

fb icon