careers-thumbnail

Pracovník výroby / technik / montáž výrobků

DevCom je stabilní firma, zabývající se vývojem a výrobou elektronických systémů, především pro automobilový a letecký průmysl.

Profil pozice:

Samostatný technický pracovník, jehož náplní práce bude montáž, testování a další činnosti spojené s výrobou elektroniky. Různorodá a zajímavá práce v malém týmu, vyžadující především spolehlivost a pečlivost. Práce ve výrobě menšího až středního rozsahu (3-5 osob) v příjemném neformálním prostředí. Vhodné i pro absolventy, veškeré zaučení provedeme.

Náplň práce:

  • Montáž výrobků
  • Testování výrobků
  • Příprava výrobků na expedici

Co byste měli splňovat?

  • základní znalost práce na PC
  • pečlivost a zodpovědný přístup
  • manuální zručnost
  • zkušenost s dokumentací a technickými výkresy výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci ve stabilní moderní společnosti a mladém kolektivu
  • přátelské a neformální pracovní prostředí
  • jednosměnný provoz v malosériové výrobě
  • zajímavé platové ohodnocení, bonusy a benefity
  • nástup ihned – po dohodě
  • místo pracoviště – Praha 9, 5 min. od metra B
  • práce na HPP, případně zkrácený úvazek při studiu

Úspěšnému kandidátovi společnost nabízí dlouhodobou perspektivu a zázemí dobrého kolektivu, dobré platové ohodnocení, dokonalé pracovní vybavení, průběžná školení a další výhody.

Strukturovaný životopis v PDF a motivační dopis zašlete e-mailem na adresu info@devcom.cz.

Upozornění inzerenta:

Uchazeč o zaměstnání souhlasí, aby jeho osobní data, která poskytne inzerentovi, byla interně použita inzerentem pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici za předpokladu, že s nimi bude trvale nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.