careers-thumbnail

Elektro Technik – Osazování a opravy DPS

DevCom je stabilní firma, zabývající se vývojem a výrobou elektronických systémů, především pro automobilový a letecký průmysl.

Profil pozice:

Samostatný technický pracovník ideálně elektro-technického vzdělání, jehož náplní práce budou různorodé činnosti spojené s malosériovou výrobou, testováním a expedicí našich výrobků. Práce ve výrobě menšího až středního rozsahu (3-5 osob) v příjemném neformálním prostředí. Vhodné i pro absolventy, veškeré zaučení provedeme.

Náplň práce (možno jen část):

  • výroba sériových kusů a prototypů
  • ruční montáž / pájení – SMD/THT
  • testování výrobků
  • provádění běžných oprav, oživování
  • obsluha výrobní linky
  • práce s dokumentací
  • kreslení výkresů

Co byste měli splňovat?

  • vzdělání technického směru
  • znalost práce na PC
  • pečlivost, spolehlivost
  • manuální zručnost, učenlivost
  • zkušenost s dokumentací a technickými výkresy

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci ve stabilní moderní společnosti a mladém kolektivu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • bonusy a benefity
  • nástup ihned – po dohodě
  • místo pracoviště – Praha 9, 5 min. od metra B
  • práce na HPP, případně zkrácený úvazek při studiu
  • přátelské a neformální pracovní prostředí

Strukturovaný životopis v PDF a motivační dopis zašlete e-mailem na adresu info@devcom.cz.

Upozornění inzerenta:

Uchazeč o zaměstnání souhlasí, aby jeho osobní data, která poskytne inzerentovi, byla interně použita inzerentem pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici za předpokladu, že s nimi bude trvale nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.