Univerzální diagnostické rozhraní OBD pro všechny typy vozidel. Tento komunikační modul otevírá možnosti úplné sériové diagnostiky vozidla, lze jej použít pro přístup ke každé řídicí jednotce ve vozidle a provádět všechny pokročilé diagnostické funkce. Nové rozhraní lze připojit k jakémukoli osobnímu počítači s moderním operačním systémem Windows prostřednictvím rozhraní USB, Wifi nebo Bluetooth. K rozhraní je možné se připojit také prostřednictvím mobilní aplikace dostupné pro operační systémy Android.

Rozsáhlý diagnostický software umožňuje sériovou diagnostiku řídicích jednotek všech vozidel podporovaných zákazníkem zvolenou softwarovou diagnostickou sadou. Podporovány jsou základní i pokročilé diagnostické funkce, jako je konfigurace jednotky, kalibrace snímačů, funkce výměny komponent, resetování servisních intervalů, kódování, odvzdušnění brzd a mnoho dalších.

Servisní diagnostika

Resetování servisních intervalů a další pokročilé funkce

Rozsáhlá databáze

Výběr z více než 75 značek a 1600 modelů vozidel.

Uživatelská podpora

Kompletní čeština, záruka a servis v ČR (Praha)


Kde zakoupit?

Kompletní nabídku diagnostik TSPro a Troodon najdete na našem eshopu eobd.cz. Dotazy k diagnostikám Vám rádi zodpovíme na emailu diagnostika@devcom.cz nebo telefonicky na čísle +420284860938. Ozvat se nám můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

Prodej diagnostiky Troodon OBD bude zahájen v průběhu roku 2023.

Máte dotaz, chcete diagnostiku předvést, nebo rovnou objednat?

Rádi Vám poradíme, pomůžeme a případně předvedeme diagnostiku v akci. Stačí vyplnit a odeslat formulář níže.