TSPro 10 Tablet

Multifunkční diagnostický přístroj

TS Pro 10 thumbnail
TS Pro 10 diagnostika

Moderní multiznačková diagnostika

  • Odolný diagnostický tablet
  • Více než 75 značek a 1600 podporovaných vozidel
  • Diagnostika přes OBD i moderní Ethernet DoIP
  • Nepovinné aktualizace
  • Kompletně v češtině

TS Pro 10

Nejnovější generace diagnostických přístrojů řady TSPro. Cílem při návrhu nového přístroje bylo vylepšit naše stávající diagnostiky a rozšířit jejich funkce s ohledem na současné technologické trendy. Zároveň jsme zachovali oblíbené prvky starších přístrojů tak, aby byl pro Vás přechod na novou verzi co nejsnazší. Stejně jako u předchozí generace TSPro Color má i nový TSPro Tablet odolnou povrchovou úpravu a samotný displej je chráněn tvrzeným sklem.

Z hlediska konektivity nový přístroj nabídne volitelnou podporu 4G/LTE, Wifi 802.11 a/b/g/n a Bluetooth 4.0. Přístroj je vybaven integrovanou kamerou o rozlišení 13 Mp, která může sloužit například k pořizování fotografií a videí v rámci dokumentace prováděných oprav na vozidle. Samozřejmostí je stejně jako u předchozích modelů volitelný modul až 4-kanálového osciloskopu.

Servisní diagnostika

Resetování servisních intervalů a další pokročilé funkce

Rozsáhlá databáze

Výběr z více než 75 značek a 1600 modelů vozidel.

Uživatelská podpora

Kompletní čeština, záruka a servis v ČR (Praha)

Volitelný modul osciloskopu TSPro 10
Volitelný modul osciloskopu

Kde zakoupit?

Kompletní nabídku diagnostik TSPro a Troodon najdete na našem eshopu eobd.cz. Dotazy k diagnostikám Vám rádi zodpovíme na emailu diagnostika@devcom.cz nebo telefonicky na čísle +420284860938. Ozvat se nám můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře níže.


Máte dotaz, chcete diagnostiku předvést, nebo rovnou objednat?

Rádi Vám poradíme, pomůžeme a případně předvedeme diagnostiku v akci. Stačí vyplnit a odeslat formulář níže.


Funkce TSPro

Vybrané funkce multiznačkové sériové diagnostiky TSPro. Jejich rozsah a využití se může lišit podle konkrétního modulu řídicí jednotky.

Identifikace

Pomocí této funkce lze zobrazit identifikační údaje řídící jednotky, např. číselné označení dílu, verzi programu, VIN atp.

Tyto informace mohou být důležité v případě nutnosti výměny řídící jednotky nebo jiného poškozeného dílu.

Čtení a mazání paměti závad

Funkce umožní zobrazit všechny závady uložené v paměti řídící jednotky. Pokud není paměť závad prázdná, jsou závady postupně uvedeny spolu s číslem závady (odpovídá servisní dokumentaci), typem závady a popisem.

Vymazání závad z paměti je velmi důležitým krokem, který musí být proveden po odstranění příčin závad uložených v paměti řídící jednotky. Bez provedení tohoto kroku zůstává soustava v nouzovém režimu a kontrolka závady zůstává aktivní.

Čtení parametrů

Funkce umožňuje sledovat, jaké informace dostává řídící jednotka od jednotlivých snímačů systému, případně jakým způsobem získané informace interpretuje, v jakém stavu se nachází, či jaké pokyny dává akčním členům. Množství a druh dostupných parametrů je závislý na konkrétním vozidle (motoru, provedení, výbavě, atd.).

U většiny systému je zobrazován název parametru a dále hodnota a případně jednotka. Veličiny jsou zobrazeny buď reálnou hodnotou ze snímače nebo s přepočtem na měřenou veličinu (např. teplota chladicí kapaliny bývá většinou uvedena přímo v °C i jako měřené napětí na teplotním čidle).

Test akčních členů

Pomocí funkce „Test akčních členů“ lze vyvolat test akčních členů a tím ověřit správnou funkci některých důležitých prvků systému, jako škrtících klapek, relátek, ventilů, pump, zapalovacích cívek apod., přímo na vozidle. Výhodou je i skutečnost, že zkoušíme prvek včetně kabeláže a konektorových spojů. Rozsah prvků, které lze takto zkoušet, je určen schopnostmi řídící jednotky použitého systému a samozřejmě také výbavou vozidla.

Vlastní test probíhá v principu tak, že řídící jednotka dává testovanému akčnímu členu pokyny k činnosti a zároveň je sledována správná činnost buď přímo řídící jednotkou nebo obsluhou. Tuto funkci lze provádět, ve většině případů, pokud není motor nastartovaný.

Nastavení a konfigurace

Pomocí této funkce je možno číst a případně i měnit některé hodnoty uložené v řídící jednotce, a tak ji správně přizpůsobit vyměněným dílům (např. jednotka škrticí klapky) či jiným specifickým požadavkům (nastavení základních volnoběžných otáček).

Při nastavování nových hodnot je třeba si uvědomit dosah požadované změny a používat tyto funkce jen v odůvodněných případech a při dobré znalosti příslušných servisních postupů. Nastavení nesprávných hodnot může vést ke špatné funkci motoru či některého jiného systému.


Podporované značky osobních automobilů

TSPro je možné objednat s instalovaným SW pro libovolnou kombinaci podporovaných výrobců automobilů. Bližší informace včetně seznamu podporovaných výrobců najdete zde (sekce diagnostický software).

Pro více informací o podpoře dané značky klikněte na její název.


Podporované značky nákladních a užitkových automobilů


Podporované značky autobusů


Podporované značky zemědělských strojů


Podporované značky motocyklů


Podpora TSPro

Hledáte návod nebo software k Vašemu přístroji TSPro 10? Přejděte do sekce podpora, kde po zadání sériového čísla najdete všechny potřebné soubory.

Prohlášení o shodě