AUTOMOTIVE

Související obrázek Výsledek obrázku pro ducato wallpaper Výsledek obrázku pro truck wallpaper 

DevCom spol. s r.o. byla založena v roce 1999 absolventy Fakulty elektrotechnické ČVUT Praha. Společnost vstoupila na trh se záměrem vyvíjet a vyrábět speciální elektronické systémy pro automobilový a letecký průmysl. Výsledkem je portfolio produktů a služeb, které dodnes nachází své uplatnění a jsou dodnes celosvětově hojně využívány.

Jedná se zejména o diagnostický přístroj TS PRO, který na českém trhu existuje již od roku 1995 a velmi dobře slouží automobilovému aftermarketu. Využívá kompletní komunikaci s vozidly ( EOBD-II, ISO 9141, ISO 9141-2, ISO 14230-1, ISO 15765-4, SAE J2480, SAE J1850 VPW, SAE J1850 PWM, SAE J1939, CAN BUS HighSpeed, CAN BUS MidSpeed, CAN BUS LowSpeed ​​- Singlewire, K-Line, LIN atd.), která je také využívána v telematických projektech v oblastech veřejné dopravy, fleet managementu a obrany. Jako subdodavatel se společnost podílela na  úspěšném vývoji a nasazení kompletního systému pozemní navigace pro Armádu České republiky a dnes pracuje na zakázkových projektech kombinujících různá řešení týkající se kompletní komunikace s vozidly a jejich monitoringu.

Jedná se tedy o ČESKÉ VÝROBKY se snadným ovládáním a s podporou v českém jazyce. Ve všech našich diagnostických přístrojích se skloubí velké schopnosti v malém, snadno ovladatelném přístroji. Velikost přístroje je 20x12cm tudíž diagnostika vozu je možná ve stížených podmínkách či v terénu. Jednou z hlavních předností je možnost komunikovat přímo s výrobcem – to vše jsou výhody diagnostik TSPro.

Diagnostiky disponují rozsáhlým softwarem pro diagnostiku řídících jednotek automobilů mnoha značek. Prvořadý důraz je kladen na řídící jednotky zážehových a vznětových motorů, dále pak na jednotky ABS, Airbagů a komforntích systémů. Databáze je velice rozsáhlá a neustále se rozšiřuje !! Momentálně se v ní nachází software pro evropské, asijské a USA automobily a dále pro TRUCK/BUS, agro-techniku a motocykly.

Každý zákazník si může „sestavit“ diagnostickou sadu přesně podle svých představ. K diagnostikám je možné si dokoupit příslušenství či osciloskop ve verzích: dvoukanálový, čtyřkanálový a osmikanálový. Všechny diagnostické sady jsou prodávány v transportním kufru – do kterého se vejde veškeré příslušenství – TSPRO tedy můžete mít vždy po ruce ! 

ISO 9001 2008 logo RGB 1

 

 

DIAGNOSTIKA, VOZIDLA, MODELY, ZNAČKY A VÍCE INFORMACÍ ZDE

PODPORA A REGISTRACE ZDE

fb icon