AUTOMOTIVE

Související obrázek Výsledek obrázku pro ducato wallpaper Výsledek obrázku pro truck wallpaper 

Zabýváme se výrobou a vývojem diagnostických přístrojů již od roku 1995. Jedná se tedy o ČESKÉ VÝROBKY se snadným ovládáním a s podporou v českém jazyce. 

Ve všech našich diagnostických přístrojích se skloubí velké schopnosti v malém, snadno ovladatelném přístroji. Velikost přístroje je 20x12cm tudíž diagnostika vozu je možná ve stížených podmínkách či v terénu. Jednou z hlavních předností je možnost komunikovat přímo s výrobcem – to vše jsou výhody diagnostik TSPro.

Diagnostiky disponují rozsáhlým softwarem pro diagnostiku řídících jednotek automobilů mnoha značek. Prvořadý důraz je kladen na řídící jednotky zážehových a vznětových motorů, dále pak na jednotky ABS, Airbagů a komforntích systémů. Databáze je velice rozsáhlá a neustále se rozšiřuje !! Momentálně se v ní nachází software pro evropské, asijské a USA automobily a dále pro TRUCK/BUS, agro-techniku a motocykly.

Každý zákazník si může „sestavit“ diagnostickou sadu přesně podle svých představ. K diagnostikám je možné si dokoupit příslušenství či osciloskop ve verzích: dvoukanálový, čtyřkanálový a osmikanálový.

Všechny diagnostické sady jsou prodávány v transportním kufru – do kterého se vejde veškeré příslušenství – TSPRO tedy můžete mít vždy po ruce ! 

ISO 9001 2008 logo RGB 1RTCA logo finalMILSTANDARDSTwo

 

DIAGNOSTIKA, VOZIDLA, MODELY, ZNAČKY A VÍCE INFORMACÍ ZDE

PODPORA A REGISTRACE ZDE

fb icon