IOT/TELEMATIKA

GPS Tracking

DevCom s. r. o. již dlouhodobě využívá výsledků svého vývoje a výzkumu v oblasti IOT a Telematiky pro automobilový aftermarket. Naše společnost má rozsáhlé praktické zkušenosti v oblasti reengineeringu a  komunikace s vozidly. Zabývá se hlavně komunikací s ECU protokoly, analýzou dat (Broadcast Data), komunikací s protokoly CAN-BUS a K-LINE a specializuje se na komunikací s protokoly CAN-BUS v aplikacích OS Android. Hlavní oblastí vývoje a produktů jsou jednoduché i náročnné aplikace pro osobní a užitkové automobily, nákladní vozy, motocykly, autobusy, stavební a zemědělskou techniku, lodě a v neposldní řadě i letadla.

Společnost DevCom s. r. o. má hluboké znalosti o komunikačních protokolech automobilů, jako jsou EOBD-II, ISO 9141, ISO 9141-2, ISO 14230-1, ISO 15765-4, SAE J2480, SAE J1850 VPW, SAE J1850 PWM, SAE J1939, ... na CAN nebo K-Line.

Společnost nedávno vyvinula řadu produktů využívajících řešení z oblasti IOT a Telematiky, a to systém GPS a GSM monitoringu vozidel v dopravním a logistickém procesu.  Komplexní GPS a GSM  řešení nabízí i v následujících oblastech: Car Security, Van Security, Truck Security, Bus Security, Building and Construction Security, Agriculutre Security a Municipal Security, Personal Security a Work Security.

Naše všechny inženýrské procesy, postupy a data jsou dodávány v souladu se směrnicí ISO 9001.

ISO 9001 2008 logo RGB 1RTCA logo finalMILSTANDARDSTwo                             

 

fb icon