DevCom předává hlavní ceny sedmi školám v soutěži AMJ 2020

Ve dnech 13. 2. – 10. 3. 2020 se konal 26. ročník celostátní odborné soutěže středních škol AUTOMECHANIK JUNIOR 2020 – krajská kola – v regionu ústeckém, středočeském, karlovarském, libercekém, pražském, královohradeckém a jihomoravském pro obor Mechanik opravář motorových vozidel a autotronik.

DevCom partnerem soutěže Automechaik Junior 2020

Tento ročník pořádaly školy: SŠT Chomutov, SDŠ a SOU Kladno, SPŠ Ostrov nad Ohří, ISŠ Vysoké nad Jizerou, SOU Praha – Radotín, SOŠ a SOU Hradec Králové a ISŠA Brno ve spolupráci s hlavním sponzorem a výrobcem automobilové diagnostiky společností DevCom s. r. o.

Ve 12 regionech české republiky byla letos opět vyhlášena soutěž Automechaik Junior 2020, i když ne v každém kraji se soutěž nakonec konala. Letošní ročník celorepublikové středoškolské soutěže byl na jednu stranu velmi bohatý na výkony a ocenění, ale na druhou stranu byl velmi náročný pro organizátory z důvodů obav a náhlého nařízení vlády ohledně koronaviru. I přes tato opatření, bylo možné letos pokračovat ve spolupráci s českými školami v oboru autotroniky a automechaniky, v kterém působí společnost DevCom s. r. o. již přes dvacet let jako výrobce diagnostických přístrojů, osciloskopů a speciálních výukových diagnostických a autotronických panelů.

„Letos jsme se rozhodli více investovat do řad budoucích autotroniků a poskytly jsme partnerství prostřednictvím věnování sponzorského daru, kompletní diagnostiky pro osobní a užitkové vozy TSPRO – TROODON sedmi vítězným školám této prestižní soutěže. Původně jsme plánovali obdarovat všech deset vybraných regionů, ale nařízením vlády z 10. 3. 2020, byla soutěž v regionu jihočeském, pardubickém a plzeňském zrušena. Doufám, že příští rok se obejdeme již bez komplikací a budeme moci dále rozvíjet vzájemné vztahy a obdarovat i ty školy, na které se letos nedostalo“, řekl Petr Bärtl, vedoucí obchodu a marketingu společnosti DevCom s. r. o.

 

 

Read more

DEVCOM OSLAVUJE 20 LET V LETECTVÍ

 

LUN1793 web     LUN1794.7 web

DevCom s.r.o. slaví v letošním roce 20 let od svého založení a od svého prvního vstupu na český a mezinárodní trh. Společnost se zaměřuje především na vývoj a výrobu speciálních typů palubních přístrojů, zejména dnes již poměrně známé řady analogových a digitálních konvertorů LUN 1794 (L-410), jednotek zobrazujících avioniocká data LUN 1792, 1793, EMD displej 1795.1 (L-39 NG) 1795.2 EHSI displeje, SMFD displeje a systémový monitoring leteckých motorů AS 10 HUMS včetně SW řešení a Cloudového frontendu.

Rozhovor s: Mgr. Petrem Bärtlem, vedoucím obchodu a marketingu společnosti DevCom s.r.o.

Který produkt z Vašeho portfolia je ve světovém měřítku nejúspěšnější?
Myslím si, že se jedná o již zmiňovanou řadu LUN 1794, která představuje jedno z nejmodernějších řešení v této oblasti. Tento přístroj je schopen konvertovat analogové signály na digitální datovou sběrnici a provádět konverze analogových vstupů i výstupů rychle, spolehlivě, jednoduše a to pouze v jednom zařízení. V průběhu let společnost DevCom využívá své odborné znalosti v oblasti modernizace letadel a vrtulníků, které tvoří osm samostatných verzí v aplikaci na ARINC 429, konverze analogových / digitálních a digitálních / analogových signálů. Tuto řadu vyrábíme včetně řídicího a monitorovacího SW již řadu let a jsme velmi hrdí na to, že si získala uznání a respekt po celém světě. Naše výrobky se v uplynulých dvou letech setkaly s výrazným nárůstem poptávky, což přináší pozitivní zpětnou vazbu a zároveň uznání kvality v renomované tradici českého leteckého průmyslu. Přejeme si, aby řada LUN 1794 létala po světě dalších 20 let.

Read more

DevCom testuje nový TS-08 CAMERA CAN MODULE

Kamerový modul napojený na CAN- BUS sběrnici vozidla s využitím HD kamer, 2x WIFI, GPS a cloudovou technologii s 2x 4G/LTE a s HW elektronickým klíčem je úplnou novinkou na trhu. Díky baterii je možné modul používat i při monitoringu kontejnerů a sběrných boxů bez připojení stálého elektrického napětí.

 

Read more

DevCom předává hlavní cenu na AMJ 2018

Ve dnech 22. a 23. února 2018 se konal 24. ročník celostátní odborné soutěže AUTOMECHANIK JUNIOR 2018 - REGIONÁLNÍ KOLO - PRAHA pro obor Mechanik opravář motorových vozidel. Tento ročník pořádala Střední průmyslová škola dopravní, a.s. ve spolupráci s autorizovaným servisem vozidel Škoda Auto Brejla a spoelčností DevCom s. r. o., hlavním sponzorem a výrobcem automobilové diagnostiky.

Read more