DEVCOM OSLAVUJE 20 LET V LETECTVÍ

 

LUN1793 web     LUN1794.7 web

DevCom s.r.o. slaví v letošním roce 20 let od svého založení a od svého prvního vstupu na český a mezinárodní trh. Společnost se zaměřuje především na vývoj a výrobu speciálních typů palubních přístrojů, zejména dnes již poměrně známé řady analogových a digitálních konvertorů LUN 1794 (L-410), jednotek zobrazujících avioniocká data LUN 1792, 1793, EMD displej 1795.1 (L-39 NG) 1795.2 EHSI displeje, SMFD displeje a systémový monitoring leteckých motorů AS 10 HUMS včetně SW řešení a Cloudového frontendu.

Rozhovor s: Mgr. Petrem Bärtlem, vedoucím obchodu a marketingu společnosti DevCom s.r.o.

Který produkt z Vašeho portfolia je ve světovém měřítku nejúspěšnější?
Myslím si, že se jedná o již zmiňovanou řadu LUN 1794, která představuje jedno z nejmodernějších řešení v této oblasti. Tento přístroj je schopen konvertovat analogové signály na digitální datovou sběrnici a provádět konverze analogových vstupů i výstupů rychle, spolehlivě, jednoduše a to pouze v jednom zařízení. V průběhu let společnost DevCom využívá své odborné znalosti v oblasti modernizace letadel a vrtulníků, které tvoří osm samostatných verzí v aplikaci na ARINC 429, konverze analogových / digitálních a digitálních / analogových signálů. Tuto řadu vyrábíme včetně řídicího a monitorovacího SW již řadu let a jsme velmi hrdí na to, že si získala uznání a respekt po celém světě. Naše výrobky se v uplynulých dvou letech setkaly s výrazným nárůstem poptávky, což přináší pozitivní zpětnou vazbu a zároveň uznání kvality v renomované tradici českého leteckého průmyslu. Přejeme si, aby řada LUN 1794 létala po světě dalších 20 let.

Read more

DevCom testuje nový TS-08 CAMERA CAN MODULE

Kamerový modul napojený na CAN- BUS sběrnici vozidla s využitím HD kamer, 2x WIFI, GPS a cloudovou technologii s 2x 4G/LTE a s HW elektronickým klíčem je úplnou novinkou na trhu. Díky baterii je možné modul používat i při monitoringu kontejnerů a sběrných boxů bez připojení stálého elektrického napětí.

 

Read more

DevCom předává hlavní cenu na AMJ 2018

Ve dnech 22. a 23. února 2018 se konal 24. ročník celostátní odborné soutěže AUTOMECHANIK JUNIOR 2018 - REGIONÁLNÍ KOLO - PRAHA pro obor Mechanik opravář motorových vozidel. Tento ročník pořádala Střední průmyslová škola dopravní, a.s. ve spolupráci s autorizovaným servisem vozidel Škoda Auto Brejla a spoelčností DevCom s. r. o., hlavním sponzorem a výrobcem automobilové diagnostiky.

Read more